Виробництво безалкогольних напоїв було освоєно компанією «Аква» в 2000-му році. З тих пір асортимент продукції постійно розширювався, а напої завойовували все більшу популярність серед споживачів. Цьому сприяє як оригінальна рецептура прохолодних напоїв, так і високу якість води, яка використовується для їх приготування. Наша безалкогольна продукція не тільки смачна, але і надзвичайно корисна - чимала її частина збагачується вітамінами, кальцієм, а також іншими мінералами і біологічно активними речовинами. Саме тому деякі безалкогольні напої «Авіс» по праву вважаються лікувально-профілактичними.

Соковмісні напої

          

Чоррі

Напої з соком завжди користувалися підвищеним попитом, оскільки вони мають яскравий натуральний смак і надзвичайно корисні для організму.Компанія «Авіс-Аква» виробляє цілий ряд соковмісних продуктів, які ми поставляємо на український ринок газованих безалкогольних напоїв.

Шипс
Всі вони виготовляються на сучасному обладнанні європейського класу і мають ретельно збалансований склад вітамінів і мінералів. Завдяки цьому наша продукція ідеально втамовує спрагу, заповнює життєву енергію і зміцнює здоров'я.

Фруктова серія