Жувальний мармелад ТМ Jelly juice

    Жувальний мармелад з натуральним соком «Jelly Juice» - це найбільш приваблива ціна за жувальний мармелад Premium класу з асортиментом 16 SKU в Україні. Наш мармелад має неповторний, насичений смак та найбільш привабливий дизайн, який прийдеться до смаку нашим головним споживачам - діткам. Іспанська якість, широкий асортимент та торгове обладнання формують великі об`єми продаж в торгових точках В та С. 

     Конкурентними перевагами є: 

  • продукт виготовлений на основі натурального соку, що робить його корисним солодощем.
  • завдяки карнаубському воску, що входить до його складу, жувальний мармелад зберігає бездоганий зовнішній вигляд, коли його розпродають на вагу в магазині, тобто не всихає, як інші аналоги
  • унікальний дизайн етикетки, що був розробленний із залученням дитячого психолога, робить продукцію добре помітною для кінцевого споживача.
  •  ваговий мармелад поставляється у пластикових боксах по 0,45 кг, що дає змогу значно розширити ассортимент продукції в торговій точці, порівняно з аналогами по 1-1,8 кг, і як наслідок - збільшити представленість та продажі.
  •  наявність готових кейсів для продажу продукції в торгову точку.
  • низька ціна для кінцевого споживача на полиці, щоб кожен українець міг обрати справжній якісний іспанський жувальний мармелад.

   На разі фасований жувальний мармелад поставлється в пакетиках, вагою по: 25 г, 45 г та 70 г. Натомість, вагова продукція відвантажується у пластикових боксах: 0,45 кг, 1 кг, 1,8 кг.