ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ «ЯСЕН» - відомий вітчизняний виробник кондитерських виробів, безалкогольних напоїв, мінеральної води, бакалії – хріну, гірчиці, майонезу.

Історія ТДВ «ЯСЕН» налічує понад 70 років. Відразу після війни у 1946 році став до ладу харчовий комбінат, який забезпечував своєю продукцією тільки місто Чернігів. Дещо згодом він набув статусу заводу продтоварів, потім орендного підприємства, а починаючи з грудня 1995 року – ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ПО ВИПУСКУ ПРОДТОВАРІВ «ЯСЕН».

В серпні 2009 року – ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, а з 31 березня 2017 року реорганізовано шляхом перетворення в ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ «ЯСЕН». 

ТДВ «ЯСЕН» постійно впроваджує інвестиції в технологію виробництва та оновлення обладнання. 

Підприємство має сертифікат на систему управління якістю ISO 9001, сертифікат на систему управління безпечністю харчових продуктів НАССР, що орієнтує підприємство на нові світові норми виробництва.

Завдяки високій якості та конкурентоздатності продукція ТДВ «ЯСЕН» має численні нагороди – медалі та дипломи, одержані на виставках-ярмарках, конкурсах-дегустаціях виробників харчової продукції в Україні та за її межами.

За свою історію підприємство завоювало більше 50 головних призів на вітчизняних і міжнародних виставках, конкурсах.

Вафлі

С ароматом згущеного молокаС ароматом пломбируАртек

Пряники

С фруктовою начинкою

Зефір

Лукум, козинак

Лукум Лукум Лукум
Лукум Лукум Козинак

Мармелад

Цукерки

Драже 

Арахіс в кунжутіАрахіс в какаоАрахіс в цукрі