| Глібівське пиво — це виключно натуральний продукт, виготовляється за старовинними українськими та німецькими рецептами.
Як ми варимо пиво: - Головний принцип якому підкорюється увесь виробничий процес, це постійний контроль якості
- Ми відбираємо та доставляємо з Німеччини найкращі солод та хміль. Відправляємо у свою солодовню, щоб зварити найкраще сусло
- Варимо сусло, беремо воду та солод. Змішуємо в затиральному чані і доводимо до кипіння. Додаємо хміль. Варимо. Проціджуємо, додаємо дріжджі та відправляємо на бродіння.
- 7 днів відбувається процес основного бродіння
- 2 неділі пиво доброджує в чані згідно старовинної технології відкритого бродіння
- Фільтрація пива 1 доба
На даний момент потужність пивзаводу сягає 350 тон в місяць, а це близько 700 000 тисяч пляшок. Максимальний термін зберігання пива 45 днів. Варка пива відбувається за спеціальною технологією відкритого бродіння. У пивоварінні — це один із способів виробництва пива. Для відкритого бродіння необхідні спеціальні ванни чи чани. Цей спосіб є найдавнішим, і широко поширеним у багатьох європейських пивоварнях, особливо у Німеччині та Бельгії. В Україні варять пиво таким методом лише 5 пивоварень. При відкритому бродінні, на відміну бродіння у більш сучасних циліндро-конічних чанах, на дріжджові клітини направляється мінімальний тиск, що позитивно впливає на їх фізіологічний стан. Також при відкритому бродінні утворюється трохи більше летких сполук (ефірів та вищих спиртів), що позитивно впливає на аромат пива. За такої технології відбувається позитивна селекція дріжджів і стає можливим тривалий час підтримувати їх у незмінному стані.
Однією з переваг відкритого бродіння для пивоварів є наочність процесу: вже через 24 години після завдання дріжджів зазвичай можна спостерігати забіл, що свідчить про початок бродіння. Після завершення головного бродіння пиво перекачується на доброджування в чани або розливається в пляшки.
Поширена хибна думка, що відкрите бродіння може застосовуватися тільки для сортів пива верхового бродіння. Насправді пивоварні, що використовують цю технологію, виробляють як верхове, так і низове пиво.
Наша позиція залишається незмінною: ми свідомо і принципово не використовуємо жодних барвників, стабілізаторів та консервантів у виробництві пива. Тільки натуральні компоненти найвищої якості, які завдяки природному бродінню перетворюються в запашне хмільне золото.
|