Вже понад 9 років від заснування компанії ТзОВ "Потенціал"...  За цей час зроблено багато кроків для  становлення та налагодження партнерських стосунків з багатьма виробниками у сфері безалкогольних напоів та продуктів харчування. 

Так само налагоджені торгівельні стосунки з великою кількістю торгових точок по Рівненській області та за її межами, що складає понад 2000 одиниць закладів: магазинів, кафе, ресторанів, АЗС, кіосків, аптек і тд.

ОБРАВШИ ОСНОВНИМ ПОСТАЧАЛЬНИКОМ ПРОДУКЦІЇ В ТОРГОВУ ТОЧКУ, В МАГАЗИН, КОМПАНІЮ "ПОТЕНЦІАЛ" ВЛАСНИКИ ОТРИМУЮТЬ:

 • Тільки якісні і затребувані продукти
 • Широкий асортимент безалкогольних напоїв, пива, снеків та бакалії ( широкий прайс)
 • Наявність та регулярне поповнення складських запасів 
 • Обслуговування холодильного обладнання та інші додаткові послуги.
 • Рекламна та інформаційна підтримка (забезпечення пост матеріалами)
 • Супроводжуючу документацію всі необхідні сертифікати відповідності та товарно-транспортні накладні.

Дистрибюторська компанія "Потенціал" відкрита до партнерства, шукає надійних бізнес партнерів для взаємовигідного та довгострокового співробітництва. Метою співпраці є розширення мережі продажів, в західному регіоні на взаємовигідних умовах.

ОБРАВШИ ЕКСКЛЮЗИВНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ КОМПАНІЮ "ПОТЕНЦІАЛ" ЗАВОД - ВИРОБНИК ОТРИМУЄ:

 • надійного партнера з високоорганізованою структурою активних продажів
 • ефективне планування і виконання узгоджених планів закупівель на щотижневій / щомісячній / щорічній основі.
 • покриття ввіреної території 100% - молода енергійна команда торгових під досвідченим керівництвом професіоналів завжди володіють інформацією про торгові площини області де здійснюють продажі.
 • достовірна аналітика продажів для ефективного планування виробництва продукції.
 • безперебійні доставки продукції в будь-яке село або місто області.

Великий автопарк ТзОВ Потенціал злагоджено працює по доставці товару для повного покриття території. Ефективна логістика дозволяє доставити товар в Березнівський район, Гощанський район, Дубенський район, Дубровицький район, Демидівський район, Здолбунівський район, Корецький район, Костопільський район, Млинівський район, Острозький район, Радивилівський район, Рівненський район, Рокитнівський район, Сарненський район та м.Вараш.

 Дистрибьютор "Потенціал" інтенсивно розвивається в напрямку збільшення обсягів продаж та збільшення асортименту продукції . У зв'язку з розширенням ринків збуту і укріплень позицій компанії, працює майже по всій території Рівненської області . Торгова команда професіоналів росте та розвивається вже понад 9 років, в результаті яких, набутий неоціненний досвід у ведені стратегічних торгових переговорів, продаж та реалізації безалкогольних напоїв, бакалійних та кондитерських продуктів.

ТзОВ "Потенціал" - надійний представник торгових інтересів будь- якої компанії. 
Ми завжди раді новим партнерам для розвитку їхніх інтересів в західному регіоні.