Щоразу, коли ми їх куштуємо, це відчуття солодкого хрусту повертає нас у дитинство, адже ми пам’ятаємо  великі жовті пачки “з зайчиками”. Як часто ми подумки посміхаємося, коли  бачимо в руках у малюка таку знайому  пачку! 
   Кукурудзяні палички люблять всі – навіть ті, хто не любить солодощів чи кукурудзи. В чому їх секрет?  Мабуть, основною причиною всенародної любові є саме хрумкість кукурудзяних паличок.  Давно помічено, що  людина з більшим захопленням споживає  щось, що хрумтить – “снеки” як явище тільки підтверджують цю теорію.  Інша причина в тому, що більшість з нас любить солодке.  На думку багатьох вчених, жага до цукру  закладена у людини на інстинктивному рівні, оскільки він відіграє важливу роль у нашій життєдіяльності. В процесі еволюції смакові рецептори людини розвивалися  таким чином, щоб у неї виникало бажання до життєво важливих речовин, таких як сіль, жири та цукор.  І кукурудзяні палички – це “дозволена слабкість”. Корисне солодке.

Кукурудзяні палички 

НЕГЛАЗУРОВАНІ КЛАСИЧНІ

Кукурудзяні палички негла-зуровані солодкі ТМ “Бобо” – це просто класика! Усі ми памятаємо з дитинства круп’яні палички з зайцями. Так ось – це саме вони. Пухнасті, хрумкі, солоденькі. А найцікавіше – це облизувати цукрову пудру з пальців, коли вже зїджена остання паличка.

Солодкі неглазуровані кукурудзяні палички: для дорослих – нос-тальгія, для дітей – сучасні ласощі! Вага: 140 г
Тип упаковки: картонна коробка
Термін зберігання (діб): 180Солодкі кукурудзяні палички можна вживати з чаєм, кавою, соком, молоком, або як самостійну страву.

Кукурудзяні палички

НЕГЛАЗУРОВАНІ ЗІ СМАКОМ МОЛОКА

Неглазуровані кукурудзяні палички “Бобо” зі смаком молока – це смачне джерело вітамінів та мікроелементів. Тому ваші дітки будуть рости здоровими і сильними. “Пийте дітки молоко – будьте здоровенькі!” – так співалося у дитячій пісеньці. А ми з впевненістю можемо додати – “… і ласуйте кукурудзяними паличками!”. Кукурудзяні палички неглазуровані зі смаком молока – хрумка молочна насолода.Вага: 140 гТип упаковки: картонна коробкаТермін зберігання (діб): 180Солодкі кукурудзяні палички можна вживати з чаєм, кавою, соком, молоком, або як самостійну страву.

Кукурудзяні палички НЕГЛАЗУРОВАНІ, СІМЕЙНА УПАКОВКА

Збираєтеся сім’єю на відпочинок? Тоді сімейна упаковка кукурудзяних паличок Бобо – це саме те, що вам потрібно! В поході чи на природі – із чаєм, кавою чи молоком – вони замінять сухий сніданок. Також ними можна смачно похрумтіти, коли захочеться чогось смачненького.
Вага: 280г
Тип упаковки: ПЕТ-плівка
Термін зберігання (діб): 180
Солодкі кукурудзяні палички можна вживати з чаєм, кавою, соком, молоком, або як самостійну страву.