ТзОВ «Водограй» з 2002 року по теперішній час пройшло великий шлях. А все розпочалося з того, що у 2002 році зусиллями небайдужих ентузіастів, на чолі з Л.Р. Рибачком, було розпочато виробництво мінеральної води «Червона калина», яку видобувають і розливають безпосередньо зі свердловини глибиною 750 м. Доведена до мінералізації 2,4-4,0 мг/дм3, мінеральна вода «Червона калина» випускається як лікувально-столова і рекомендується гастроентерологічним хворим, а також усім людям, проживаючим на радіоактивно забрудненій території, як засіб для виведення радіонуклідів та підвищення адаптогенних можливостей організму.

Мінеральна лікувально-столова вода «Червона калина» щорічно проходить комплексне дослідження в Українському НДІ медичної реабілітації та курортології м. Одеси.

За переважним вмістом аніонів, катіонів, лікувально-столова вода «Червона калина», яка видобувається з глибини 750 м., - хлоридно - натрієва миргородського типу. Її перевагою є значний вміст заліза, яке добре засвоюється в організмі та покращує склад крові, тим самим лікуючи анемії різного генезу. При цьому концентрація йоду у воді сягає 0,1 мг./л., завдяки чому вода зміцнює імунітет, позитивно впливає на нервову систему.

Вода «Червона калина» є також ефективним засобом для виведення радіонуклідів, підвищує адаптогенні можливості організму, нормалізує обмін речовин, знижує в крові рівень цукру та холестерину. Загалом вода «Червона калина» дає загально - оздоровлюючий ефект, додаючи нашому організму мікроелементів.

Питна вода «Червона калина лагідна» видобувається з родовища «Водограйне», зі свердловини глибиною 146 м. За висновками науковців Українського НДІ медичної реабілітації та курортології, «Червона калина лагідна» сприяє виведенню шлаків з організму, стимулює сечоутворюючу функцію нирок та жовчеутворення в печінці, активує показники червоних кров’яних тілець.

Натуральна мінеральна вода «Червона калина лагідна» слабогазована унікальна тим, що не має протипоказів та обмежень щодо вживання.

Завдяки низькому рівню мінералізації цю питну воду можна застосовувати:

  • для кращого травлення (при вживанні «важкої» їжі);
  • для очищення організму (натщесерце – склянка води із соком лимона);
  • для полоскань та інгаляцій при хворобах горла (у підігрітому вигляді);
  • для надання обличчю свіжості (протирання кубиками замороженої води);
  • для хорошого самопочуття (при регулярному вживанні)

НОВИНКА!

Новий формат!

1л!